Szkółka Krzewów Białeccy

"Pamiętajcie o ogrodach!"

Zobacz ofertę

Działalność

Szkółka krzewów Białeccy działa nieprzerwanie od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, oferując najwyższej jakości rośliny ozdobne. Rozwój gospodarstwa jest wynikiem coraz większego grona zadowolonych odbiorców. Więcej o szkółce możesz się dowiedzieć na stronie o nas

Oferta

Każda pora roku, ma swój czas w przyrodzie. Odpowiednio dobrane rośliny spowodują, że będziemy cieszyć się pięknem naszego ogrodu od wczesnej wiosny, do późnej jesieni. Znamy się na roślinach, więc i nasza oferta doskonale synchronizuje się ze zmianami pór roku.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zamówienia

Sprzedaż prowadzimy zarówno na miejscu w szkółce jak i dowozimy rośliny naszym transportem. Koszty transportu ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu

Szkółka Białeccy z lotu ptaka

O nas

Szkółka krzewów Białeccy zajmuje się produkcją bardzo szerokiego asortymentu roślin ozdobnych. Nasza oferta obejmuje wiele gatunków, aby kompleksowo zaopatrywać naszych klientów.  Wprowadzamy do produkcji i sprzedaży wiele nowych gatunków roślin aby jak najszybciej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową dla sklepów i centrów ogrodniczych, zaś w siedzibie szkółki znajduje się punkt sprzedaży detalicznej.

Zapraszamy aby zapoznać się z ofertą naszych roślin ogrodowych.

 

Historia

Gospodarstwo szkółkarskie Białeccy rozpoczęło działalność na początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo hodowla roślin odbywała się w ówczesnej siedzibie szkółki w Janikowie. Na początku naszym produktem były głównie krzewy iglaste, żywotniki i jałowce. Z czasem powiększaliśmy asortyment o kolejne gatunki roślin iglastych, następnie włączyliśmy do asortymentu rośliny liściaste. Dzisiaj to rośliny liściaste stanowią podstawę produkcji szkółki.

Wraz z rozwojem firmy, rozpoczęliśmy prace w nowej lokalizacji, we wsi Sędowo, niedaleko Mogilna. To tutaj obecnie odbywa się hodowla roślin.

Kolejne lata przyniosły powiększenie oferty roślin o wiele gatunków roślin. Wśród nich są trawy i byliny, również uprawiane w większych pojemnikach. W odpowiedzi na potrzeby rynku, stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne gatunki roślin i krzewów.

 

Cel

Jesteśmy oddani naszym kientom. Chcemy dostarczać im rośliny w jak najkrótszym czasie, w korzystnej cenie i wysokiej jakości. Ważnym jest dla nas to aby nasi goście czuli dobrą i miłą atmosferę panującą w szkółce. Nasz zespół sprzedaży liczy kilkanaście wykwalifikowanych osób które są do  dyspozycji klienta.

Sprzedaż prowadzimy zarówno na miejscu w szkółce jak i dowozimy rośliny naszym transportem. Koszt transportu zależny jest od wielkości użytego pojazdu.

Zamówienia można składać przez telefon, e-mail, prez załączony na stronie formularz oraz osobiście.